Maltepe Belediyesi Tapu Haczi Vatandaşlar Belediyede


Maltepe Gülensu ve Gülsuyunda ikamet eden vatandaşlar Tapularının haciz edilmesi sebebi ile Belediye önünde toplandı Maltepe belediyesi Belediye başkanı Ali Kılıça büyük tepki gösterdiler.

İstanbul’da CHP’li Maltepe Belediyesi’nin, tapu sözü verdiği ancak yerine getirmediği onlarca mağdur eylem yaptı. A Haber Muhabiri Ramazan Almaçayır eylem yapan vatandaşlara mikrofon uzattı. Vatandaşlar “Maltepe’de hırsız var!” diyerek CHP’li belediyeye sert sözlerle yüklendi.

Vatandaşlar sırayla tepkilerini dile getirirken diğer Mahalle sakinleri ise Chp belediyesini hırsızlıkla suçlayarak tepki gösterdiler.

ontent/uploads/2019/02/maltepebelediyesi-alikilic-2019-tapuhaciz.jpg 1107w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
Maltepe belediyesi tapu haciz vatandaşın tepkisi

Maltepe Belediyesi tarafından tapu sözü verilen 1107 parsele, belediyenin borcu olduğu temizlik şirketi tarafından haciz konulduğu gerekçesiyle mağdur olduklarını iddia eden bir grup vatandaş, belediye binası önünde eylem yaptı. Maltepe Tapu Müdürlüğü önünde toplanan ve tapu mağduru olduğunu öne süren bir grup vatandaş, müdürlüğe çıkarak tapularının durumunu sorgulattı. Daha sonra belediye binasının önüne gelen grup, Belediye Başkanı Ali Kılıç’la görüşmek için bina içerisine girdi. Kılıç’ın kendileriyle görüşmeyeceğini öğrenen vatandaşlar, binanın önünde sloganı atarak Kılıç’a tepki gösterdi. Grup adına açıklama yapan AK Parti Maltepe Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Ufuk Yıldız, belediyenin temizlik şirketine 4 milyon lira borcu olduğunu öne sürerek, bu alacağa karşılık Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerindeki hak sahibi vatandaşların arsalarına temizlik şirketi tarafından haciz işlemi yapıldığını söyledi

Tepkiniz nedir?

Eh işte Eh işte
0
Eh işte
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Bomba Bomba
0
Bomba
Sesli Gül Sesli Gül
0
Sesli Gül
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Faydalı Faydalı
0
Faydalı
İnanmadım İnanmadım
0
İnanmadım
İlginç İlginç
0
İlginç

Benzer Haberler.

Daha Fazlası: Genel

Sakın Kaçırmayın

Send this to a friend