Payitaht 48. Bölüm Full Hd


Asrın Padişahı Payitaht Abdulhamid Han dizisi 48. Bölümde heyecan artıyor ve gerçekler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Payitaht 48. bölümde Parvus ve iş birlikçileri arasına kadılan Prens Sebahattin ile kirli işler çevirmeye devam ediyor. 

Padişah Abdülhamid’e karşı başlayan ihtilal alevlenmiş, silahlanan Harbiyeliler Saraya yürümektedirler. Abdülhamid ya tahttan indirilecek, ya katledilecektir.1. Ordu sokakları tutmuş, halk sokaklara dökülmüştür. Mahmud Paşa isyancılara engel olmaya çalışayım derken kendini ateşin ortasına atar.Öte yandan Meyyit, Fehim Paşa ve adamları Saraya destek için giderken Parvus tarafından tuzağa düşürülürler. Şimdi onlar da tıpkı Abdülhamid gibi bir başka ölüm kalım savaşı içindedirler.Parvus bütün bunlarla yetinmeyip Abdülhamid’in telgraf hattını ele geçirmiş, Abdülhamid’in hafiyelerine büyük bir suikastın emri vermiştir. Şimdi hem Abdülhamid’i hem Osmanlı’yı aynı anda bitirmeye her zamankinden daha yakındır.Handan, Mehmet Selim’den bebeği kaybettiğini gizlerken, Efsun’un varlığına daha fazla dayanamaz ve kendini kaybedip ona saldırır.Bidar haremdeki dengeleri sağlamaya çalışırken, yeni bir kriz patlak verir. Naime, Hatice ve Kemalettin arasındaki her şeyi öğrenmiştir. Bu arada Mislimelek’in de Abdülkadir yüzünden hayatı tehlikeye girer.Haremdeki rüzgârlar fırtınaya dönerken, hem içerden hem dışarıdan uğradığı ihanetlerle sarsılan Abdülhamid, hayatını, tahtını, koruyabilecek mi?Payitaht’ın sokak dengelerini korumaya çalışan Fehim Paşa’nın karş

ısına çıkacak olan zeki, mahcup, güzel, gururlu “kibritçi kız” olan Bulgar göçmeni İrena ile aklı başından gidecek… Bakalım Paşa’nın müzmin bekârlığı son bulacak mı?

Payitaht 48. Bölüm Videosu nu ful hd olarak izleyebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Eh işte Eh işte
0
Eh işte
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Bomba Bomba
0
Bomba
Sesli Gül Sesli Gül
0
Sesli Gül
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Faydalı Faydalı
0
Faydalı
İnanmadım İnanmadım
0
İnanmadım
İlginç İlginç
0
İlginç

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Guvenlik onlemi *

Daha Fazlası: DİZİLER

Sakın Kaçırmayın

Send this to a friend