Pendik Kaynarca’da Garanti Bankası soygunu


Pendik üst kaynarca çamçeşme mahallesi garanti bankasında inanılmaz garip bir soygun gerçekleşti. Pendik kaynarca Çamçeşme garanti bankası şubesinde duvarı delerek paraları alıp kayıplara karıştılar.

Pendik Kaynarca Garanti Bankası Nasıl Soyuldu.

İstanbul’un orta yerinde sessiz sedasız bir banka soygunu gerçekleşti!

İstanbul’un Pendik ilçesinin Çamçeşme Mahallesi’ndeki bir banka şubesini gözüne kestiren soyguncular, önce bankanın bitişiğindeki metruk binanın kepenklerini kesti. Burada uzun süre çalışan şahıslar, hem binanın, hem de banka şubesinin duvarını deldi. Direk kasa odasına çıkan şahıslar, kasayı açarak paraları aldı. Kullandıkları malzemeleri yanlarına alan soyguncular, paralarla birlikte kayıplara karıştı. Şahısların kasadan ne kadar para aldıkları henüz öğrenilemedi.

Kaynarca Cemal Gürsel Caddesi üzerinde bulunan garanti banka şubesi duvarlar delinerek soyuldu. Hafta sonu bankanın kapalı olmasını bilen hırsızlar, bankanın arka tarafında bulunan ve kullanılmayan boş bir dükkanın önce kepenklerini kesti. İçeriye giren hırsızlar buradan duvarı delip, banka şubesinin bulunduğu binanın boşluğuna geçti. Hırsızlar bu kez de banka şubesinin duvarını delip şubenin içine girdi. Kasadaki paraları çalan hırsızlar kayıplara karışırken, soygun banka personelinin Sabah işe gelmesiyle ortaya çıktı. Personel hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler emniyet şeridi çekerek incelemelere başladı.

BANKA ÇALIŞANLARI SOYGUNU SABAH FARKETTİ

Sabah işe gelen banka çalışanları, soygunu fark etti. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis, banka ve metruk binada çalışma yaptı. Bu arada banka şubesinin girişine, “Sistemsel arıza nedeniyle şubemizde bugün hizmet verilememektedir” yazısı asıldı.

Öte yandan bir emniyet yetkilisi, bankanın g

enel müdürlük binasına düşen alarmın kendilerine intikal ettirilmediğini savundu. Yetkili, soyguncuların çok milimetrik çalıştığını, direkt kasa odasına giriş yaptıklarını söyledi.

Soygunla ilgili soruşturma sürüyor.

Tepkiniz nedir?

Eh işte Eh işte
0
Eh işte
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Bomba Bomba
0
Bomba
Sesli Gül Sesli Gül
0
Sesli Gül
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Faydalı Faydalı
0
Faydalı
İnanmadım İnanmadım
0
İnanmadım
İlginç İlginç
0
İlginç

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Guvenlik onlemi *

Daha Fazlası: Güncel Haberler

Sakın Kaçırmayın

Send this to a friend